Kedi Kumu Fiyatları

Kedi kumu fiyatları bir çok firmanın web sitesinde farklı farklıdır. Çeşit çeşit kum vardır.

  • Kokulu kumlar
  • İnce taneli kedi kumu
  • Topaklaşan kedi kumu
  • Ucuz kedi kumu
  • Silika kedi kumu

Tüm bunlar farklı fiyatlara satılmaktadır. Ürün ne çeşit yada kategoriye dahil olursa olsun çok ucuz fiyata satılan kumları tavsiye etmiyoruz. Kedinizin sağlığını düşünüyorsanız bunlara dikka etmelisiniz.

Biz silika kristal kedi kumu satıyoruz. Normal kuma nazaran kokusuz olduğu ve toz kaldırmadığı söylenmekte. Trendline isimli kumun satışını yapan firmamız faturasıyla kargo yollamaktadır. Ürünün faturasının olması bir nevi orjinal olduğunun kanıtıdır. Kedi kumu kristal olduğunda müşterilerimiz daha memnun kalmaktadır. Kedi kumu fiyatları baz alındığında satışını yaptığımız 3,6 litre trendline silika kumu gayet makül fiyatlara satıyoruz. 1 Adet 10 TL olan kum adet 9 olduğunda totalde 71 TL’ye satılmakta ve kargo ücretsiz olmaktadır.

kristal kedi kumu

Bu fiyatları öderken kredi kartı yada nakit olarak kapıda ödeme sistemini kullanabilmeniz mümkün. Kedi kumu kabı içerisinde daha az koku olmasını istiyorsanız sizde kristal kedi kumunu tercih edebilirsiniz. Şu ana kadar bentoit, topaklanmış yada ucuz kum kullanıyorsanız artık yeni nesil kumlara geçiş yapmanın zamanı geldi. Fikrimizce en iyi kedi kumu olarak gördüğümüz ürünümüzü bir an önce sipariş verebilirsiniz.

Ürünümüz kristal kedi kumu kullananlar üründen gayet memnundurlar. Müşteri temsilcilerimiz yorumları gün içerisinde sizlerden almakta olup görüş ve önerilerinizi bizleri iş saatlerimizde arayarak bırakabilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik olan kumdan sipariş vermenizi tavsiye etmekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Kedi Kumu başlıklı makalemizde Kedi Kumu fiyatı, Kedi Kumu kullanımı ve Kedi Kumu şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Updated: 31 Ağustos 2017 — 10:31

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kristal Kedi Kumu Türkiye Resmi Satış Sitesi © 2017 - KAYMED TİCARET